MG Master LV 24-48V/600A RJ45-M12
Dostępne na zamówienie
SKU: MGMLV482600 Kategorie: , , Marka: Marka:
MGMLV482600
Dostępne na zamówienie
Opis
MG Master LV 24-48 V/600 A (RJ45-M12) to kontroler zarządzania akumulatorami, który służy do ochrony, monitorowania i sterowania systemem akumulatorów. Jest to niezbędne do stworzenia bezpiecznego, niezawodnego i łatwego w obsłudze systemu. MG Master LV to jednostka bezpieczeństwa i sterowania systemem akumulatorów w zakresie od 12 V do 96 V. Chroni podłączone moduły akumulatorów przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem i niedogrzaniem oraz zarządza równoważeniem ogniw akumulatora. Oprócz funkcji bezpieczeństwa, Master LV monitoruje i śledzi inne ważne parametry, zapewniając wgląd w stan akumulatora i zużycie energii. Zintegrowany rozdział prądu stałego, uchwyty bezpieczników i stycznik bezpieczeństwa ułatwiają instalację i wymagają mniejszej liczby kabli oraz urządzeń zewnętrznych. Moduł > Napięcie: 24 do 48 V > Prąd (maks.): 600 A > Zawiera złącza RJ45 i M12 oraz obsługę zatrzymania awaryjnego