MG Master LV 24-48V/600A RJ45-M12
Beschikbaar via nabestelling
SKU: MGMLV482600 Categorieën: , , Merk: Merk:
MGMLV482600
Beschikbaar via nabestelling
Beschrijving
Het MG Master LV 24-48V/600A (RJ45-M12) is een Battery Management Controller voor het beschermen, bewaken en besturen van het batterijsysteem. Dit is belangrijk om een veilig, betrouwbaar en gemakkelijk te gebruiken systeem te creëren. De MG Master LV is de veiligheids- en besturingseenheid van het batterijsysteem in het bereik van 12 V tot 96 V. Het beschermt de aangesloten batterijmodules tegen overladen, overmatig ontladen, te hoge temperatuur, te lage temperatuur en regelt het uitbalanceren van de batterijcellen. Naast een veiligheidsfunctie bewaakt en volgt de Master LV andere belangrijke parameters om inzicht te krijgen in de batterijstatus en het energieverbruik. De geïntegreerde DC-distributie, zekeringhouders en veiligheidscontactor maken het eenvoudig te installeren en vereisen minder kabels en externe apparatuur. Module > Voltage: 24 tot 48V > Stroom (max.): 600A > Inclusief RJ45- en M12-aansluitingen en noodstopondersteuning